02.10.2018 19:00 Suupisted ja vein “Sügisannid Itaalia võtmes”

Sügis!
Meie aiad ja põllud on lookas küpsetest saadustest. Selle imelise aja kasutavad Veinihaldjas ja Mama Italia ära, et valmistada valik mõnusaid suupisteid, just sellest mis praegu küps ja mahlane. Meie kui suured Itaalia fännid, kasutame kokkamise juures alati killukese Itaaliat, meie oma valikust.
Laual on ootamas teid 9 erinevat, ägedat suupistet. Õhtu viib läbi Mama Italia ja Veinihaldja sommeljee õpetab kuidas valida nende kõrvale sobivaid veine.
Osalemistasu 24€ (hinnas suupisted ja 2 pokaali veini). Kohtade arv on piiratud, enda koha saad broneerida aadressil: moonika@veinihaldjas.ee

06.11.2018 19:00 Trühvlite õpituba

Šokolaadi on kutsutud jumalate söögiks ja veini jumalate joogiks, miks mitte ühendada need kaks võrratut maitsemaailma ühes õpitoas. 
Tule osalema trühvlite valmistamise õpitoas, kus valmistame koos purukattega šokolaaditrühvleid, tutvume šokolaadi maagilise maailmaga. Iga osaleja saab oskused ja retseptid käsitöötrühvlite valmistamiseks ning viib karbitäie maitsvaid komme ka koju kaasa. Iga komm on erineva maitsega ja tal on katteks pähkli-, kakao- ja šokolaadikatted ning külmkuivatatud kirsi-, maasika-, vaarika-, ananassi- ja muud marjapurukatted. Suus sulavaid ja ise tehtud maiustusi on vahva teha ka kingitusteks. Valmistamise ajal tutvume veinidega mis sobivad ideaalselt trühvlite kõrvale. Trühvlite valimistamise viib läbi Signelly õpitoad ja veinidest räägib sommeljee Moonika Lindfors.
Õpitoa maksumus on 29,00€ (hinnas ka 2 pokaali veini). Kohtade arv on piiratud, enda koha saad broneerida aadressil: moonika@veinihaldjas.ee