Üritused ettevõtetele

Meie väike asjalik salong on privaatne ja hubane. Samas funktsionaalne ja täidab ka nõudlikuma kliendi vajadused. Mahutame kuni 16 inimest (suupistete, kokanduse- või käsitöökoolituse puhul maksimum 12 inimest).

Ruumide rent ärilisteks kohtumisteks algab 20 € tund+km. Hinna sees on projektor koos ekraaniga, kohv, vesi ja tee. Printimise võimalust ja wi-fi.

Veinikoolitus

Võib juhtuda, et on ootamatult vaja olla teadlikum veinimajadest ja erinevatest veiniregioonidest ning veinimaitsetest. Või on just veinikoolitus see, mida on soov oma meeskonnaga ühiselt kogeda. Mahutame maksimaalselt 16 inimest.

Hind sõltub valitud veinidest.

Veinipokker

Üks hariv ja põnev viis hasartselt kolleegidega aega veeta on veinipokker. See mäng liidab inimesi ja aitab ka meeskonnana üksteist teise nurga alt näha.

Üks mäng on 6 inimesele. Hind sisaldab näiteks rikkalikku tapas valikut ja 6 erinevat veini. Hind seltskonnale on 300 € +km.

Meeskonna ühisõhtud

Meeskonnamängud ühisel õhtul on loomingulised ja harivad. See on teekond läbi oskuslikult valitud ülesannete meeskonna paremaks koos toimimiseks. Auhinnaks on üksteise parem tundmine ja usaldus. Vastavalt kliendi soovile kaasame erinevaid oma ala professionaale.

Ärikohtumised

Veinihaldjas on neutraalne koht ärikohtumiseteks kontorist väljas. Privaatne ja professionaalne teenindus kõigi koosolekuks vajaliku tehnikaga.

Ruumide tunnirent algab 20€ tund+km. Hinna sees on projektor koos ekraaniga, kohv, tee ja vesi. Lisaks saab tellida juurde külmad ja soojad suupisted, sooja toitu ja veini.

Küsi personaalset pakkumist

Pidulikud sündmused

Lepingu sõlmimine või uued partnerid; töötajate või meeskonna tunnustamine;  pikaaegsete töötajate tänamine – mõni sündmus lihtsalt vajab erilisemat tähelepanu.

Jõulupeod

Jõulud on koosveetmise aeg koos oluliste inimestega. Aeg meenutada möödunud aasta tegemisi ja olla tänulik inimeste üle meie ümber. Jõulupeod meie juures võivad olla asjalikud või lõbusad. Just sellised, nagu on ettevõte ise. Ja ka meil käivad päkapikud ja salongis on jõuludeaegset piparkoogilõhna.

Ühiskokkamine koos veiniga

On suurepärane viis õppida tundma oma kolleege või tugevdada meeskonna tööd. Meil ei ole keerulisi küspetamisi. Aga meie peened käsitöösuupisted, mis vaatamata täpsust ja koordinatsiooni nõudvatele oskustele ei ole tegelikult kaelamurdev tegeveus, vaid on siiski lõbus valmistada. Ja lõpptulemus on alati maitsev. Mahutame maksimaalselt 12 inimest.

Sügisene vähipidu

Augusti lõpust kuni oktoobri lõpuni peame vähipidu. Mereandidest inspireeritud rikkalik pidualud koos vähkidega ja kõrvale sobiva veiniga on kena meeldetuletus, et oleme mereäärne rahvas. Ühe inimese hind alates 45 €. Ürituse ettetellimise aeg 3 nädalat.