Peod ja tähtpäevad 

Tähtpäevad meie romantilises veinisalongis on maitseterohked elamused professionaalse sommeljee valvsa pilgu all. Hõrgutavad itaaliahõngulised suupisted valmivad käsitööna kohapeal harmoonilises koosluses Itaalia veinidega.

Grupi suurus meie veinisalongis algab 6-st inimesest ja salong mahutab istumisega kuni 16 külalist. Klassikaliselt kuulub hinna sisse 6 erinevat käsitööna valminud suupistet (ühe inimese kohta alates 10 suupistets, sõltudes suurusest) ja 6 erinevat veini. Hind seltkonnale 6- 8 on 300 €.

Suuremad soojad praed on eritellimisel. Kliendi soovil ja vajadusel teeme koostööd erinevate oma ala professionaalidega.

Sünnipäevad

Sünnipäevi on suuremaid ja väiksemaid. Sünnipäev võib olla ka üllatus süünipäevalapsele või vastupidi. Sünnipäevalapse ammune unistus oma lähedastega üllatus valmistada. Käsitööna valminud suupisted ja romatiline õhustik sobib selleks justkui valatult.

Lisaks saab eelnevale kokkuleppele tellida sooja toidu, tordi, muusikat ja kõike seda, mida hing ihkab.

Tähtpäevad

Võib tähistada kooli algust koos vanaemade ja vanaisadega, võib tähistada mõnda olulist eluetappi oma lus ja jagada seda koos lähemate sõpradega. Mõnikord on vaja hoopis kaugelt külla tulnud tuttavatega privaatselt koos olla. Seda kõike ja paljut veel saab tähistada meie juures. Privaatne ja hubane salong koos toitlustusega on mõnikord parim lahendus.

Pulmad

See kuidas me oma pulma tähistame, sõltub ainult pruutpaarist. Ja mõnikord on vaja hädasti üht hubast ja privaatset kohta elu tähtsaima sündmuse tähistamiseks koos oma kõige lähedasematega.

Sellisteks erilisteks sündmusteks kaunistame ka ruumi väga eriliselt. Iga soovitud detail saab ilusti paika. Nii soojad  kui külmad toidud on võimalik tellida Rootsi lauana, fursett lauana või lauda teenindusena. Vajadusel kaasame oma ala professionaale. Ikka kõik selleks, et see oluline teetähis jääks ilusaks mälestuseks.

Meesteõhtud

Kuidas küll kättesaadavast toidust teha kiirelt lihtsaid ja maitsvaid suupisteid? Meie juures saab koos sõpradega see üsna hästi selgeks. Ja nii meeldiv on pärast oma kallimat üllatada.

Või pea koos sõpradega maha õks korralik Veinipokkeri õhtu. Ainult mehed.

Me vajame neid erilisi hetkeid.

Tüdrukute- ja naisteõhtud

Tüdrukuteõhtud on lõbusad õhtud sõbrannadega enne pulmi.

Aga meie juures saab veeta koos sõbrannadega ka omamoodi õhtuid õppides midagi uut. Või lihtsalt võtta koos sõbrannadega korraks aeg maha ja üksteist kuulata.

Veinipokkeri õhtud – avasta endas veiniguru

Veinipokker on kaasahaarav ja hariv mäng veinihuvilistele. Mängulaualt leiad 12 tuntud veiniriiki, 24 viinamarjasorti ning lisaks 72 lisaküsimustega kaarti põnevate veiniküsimustega.

Veinipokker on mõeldud 6 inimesele, sisaldades rikkalikku salatit ja tapas valikut ja 6 erinevat veini laiast maailmast. Hind 6 inimese paketile on 300€

Veiniõhtud 

Veiniõhtud Veinihaldjas on väga mugav viis väikese seltskonnaga õppida tundma veine. Või on mõni kindel soov teada saada mida tähenda mustsõstra maitse veinis või on huvi mõne kindla Itaalia veinipiirkonna vastu. Professoinaalse sommeljee juhatused koos rikkalike memuaaridega isiklikest seiklustest Itaalia veinimajades muudavad veiniõhtud omaette meeldejäävaks sündmuseks.

Seltskonna suurus on alates 6-8 inimest rikkaliku salati ja tapas valikuga ja alates 6 veinist. Hind seltskonnale alates 300€

Sügisene vähipidu

Augusti lõpust kuni oktoobri lõpuni peame vähipidu. Mereandidest inspireeritud rikkalik pidualud koos vähkidega ja kõrvale sobiva veiniga on kena meeldetuletus, et oleme mereäärne rahvas. Ühe inimese hind algab 45 €. Vähipeo ettetellimise algab 3 nädalast.