Peod ja tähtpäevad 

Tähtpäevad meie romantilises veinisalongis on maitseterohked elamused professionaalse sommeljee valvsa pilgu all. Hõrgutavad itaaliahõngulised suupisted valmivad käsitööna kohapeal harmoonilises koosluses Itaalia veinidega.

Grupi suurus meie veinisalongis algab 6-st inimesest ja salong mahutab istumisega 34 külalist. Paketti kuulub näiteks 6 erinevat käsitööna valminud suupistet (ühe inimese kohta alates 15 suupistet) või rikkalik salat ja tapas valik ning 4 erinevat veini. Hind seltkonnale 6- 8 on 300 € + km.

Kliendi soovil valmistame ka sooja rooga, erimenüüsid (näiteks Sitsiilia õhtusöök) ja arvestame teie erivajadustega ning suuremate ürituste puhul teeme koostööd ka teiste oma ala professionaalidega.

Sünnipäevad

Sünnipäevi on suuremaid ja väiksemaid. Sünnipäev võib olla ka üllatus süünipäevalapsele või vastupidi. Sünnipäevalapse ammune unistus oma lähedastele üllatus valmistada. Käsitööna valminud suupisted ja romatiline õhustik sobib selleks justkui valatult.

Lisaks saab tellida sooja toitu, torti, muusikat, mingit koos tegevust nagu kokkamist, trüflite valmistamist ja palju muud põnevat.

Tähtpäevad

Võib tähistada kooli algust koos vanaemade ja vanaisadega, võib tähistada mõnda olulist eluetappi oma elus ja jagada seda koos lähemate sõpradega. Mõnikord on vaja hoopis kaugelt külla tulnud tuttavatega privaatselt koos olla. Seda kõike ja paljut veel saab tähistada meie juures. Privaatne ja hubane salong koos toitlustusega on mõnikord parim lahendus.

Pulmad

See kuidas me oma pulma tähistame, sõltub ainult pruutpaarist. Ja mõnikord on vaja hädasti üht hubast ja privaatset kohta elu tähtsaima sündmuse tähistamiseks koos oma kõige lähedasematega.

Sellisteks erilisteks sündmusteks kaunistame ka ruumi väga eriliselt. Iga soovitud detail saab ilusti paika. Nii soojad, kui külmad toidud on võimalik tellida buffeelauana või lauda teenindusega. Vajadusel kaasame oma ala professionaale. Ikka kõik selleks, et see oluline hetk elus jääks ilusaks mälestuseks.

Meesteõhtud

Kuidas igapäevastest toorainetest teha kiirelt lihtsaid ja maitsvaid suupisteid? Meie juures saab koos sõpradega see üsna hästi selgeks. Ja nii meeldiv on pärast oma kallimat üllatada.

Või pea koos sõpradega maha üks korralik Veinipokkeri õhtu. Ainult mehed.

Kõik vajavad neid erilisi hetkeid.

Tüdrukute- ja naisteõhtud

Tüdrukuteõhtud on lõbusad õhtud sõbrannadega enne pulmi.

Aga meie juures saab veeta koos sõbrannadega ka omamoodi õhtuid õppides midagi uut. Või lihtsalt võtta koos sõbrannadega korraks aeg maha ja üksteist kuulata.

Veinipokkeri õhtud – avasta endas veiniguru

Veinipokker on kaasahaarav ja hariv mäng veinihuvilistele. Mängulaualt leiad 12 tuntud veiniriiki, 24 viinamarjasorti ning lisaks 72 kaarti põnevate veinialaste küsimustega.

Veinipokker on mõeldud kuni 6-le inimesele. Pakett sisaldab söögipoolist, mille te ise meie menüüst ette valite ning 6 erinevat veini laiast maailmast. Hind 6 inimese paketile on 300€ + km.

Veiniõhtud 

Veiniõhtud Veinihaldjas on väga mugav viis väikese seltskonnaga õppida tundma Itaalia veine. Õhtu võime teha teie soovil kas baseerudes mulliveinidele, valgetele veinidele, punastele või siis on huvi mõne kindla Itaalia veinipiirkonna või mõne meie veinimaja vastu. Professoinaalse sommeljee juhatusel koos rikkalike memuaaridega isiklikest seiklustest Itaalia veinimajades muudavad veiniõhtud omaette meeldejäävaks sündmuseks.

Näiteks õhtu 6-8 inimese seltskonnale menüüst valitud söögi ning 6 veiniga on hind 300€ + km.

Sügisene vähipidu

Augusti lõpust kuni oktoobri lõpuni peame vähipidu. Mereandidest inspireeritud rikkalik pidualud koos vähkidega ja kõrvale sobiva veiniga on kena meeldetuletus, et oleme mereäärne rahvas. Ühe inimese hind alates 45 €. Vähipeo ettetellimise aeg on 3 nädalat.