Koolitused, degustatsioonid, üritused

Jaanuar 2019

Jaanuar 

Seoses suure nõudlusega teeme veel kord trühvlite valmistamise õpitoa, kus valmistame koos purukattega šokolaaditrühvleid, tutvume šokolaadi maagilise maailmaga. Iga osaleja saab oskused ja retseptid käsitöötrühvlite valmistamiseks ning viib karbitäie maitsvaid komme ka koju kaasa. Iga komm on erineva maitsega ja tal on katteks pähkli-, kakao- ja šokolaadikatted ning külmkuivatatud kirsi-, maasika-, vaarika-, ananassi- ja muud marjapurukatted. Suus sulavaid ja ise tehtud maiustusi on vahva teha ka kingitusteks. Valmistamise ajal tutvume veinidega mis sobivad ideaalselt trühvlite kõrvale. Trühvlite valimistamise viib läbi Signelly õpitoad ja veinidest räägib sommeljee Moonika Lindfors.
Õpitoa maksumus on 29,00€ (hinnas ka 2 pokaali veini). Kohtade arv on piiratud, enda koha saad broneerida aadressil: moonika@veinihaldjas.ee

17. jaanuar 2019 kell 19.00 “Kiiksuga huvitav degustatsioon”

Teeme seekord natuke teistmoodi. Degusteerime veine, oliivõlisid erinevatest Euroopa maadest ja uudistame nende köökidest inspireeritud veinikõrvast.

Osalustasu: 10 €

Registreeri: moonika@veinihaldjas.ee

Detsember

5. detsember 2018 kell 19.00 MONTEFALCO veinide ja õli degustatsioon

Osalustasu 10 €

Registreerimine: moonika@veinihaldjas.ee

November

29.11.2018 kell 19.00 Mama Italia jõulumagusad suupisted

Tähelepanu maiasmokad! Teadagi ei puudu pühadelaualt kunagi maiustused ja just pühadehõngulisi suupisteid kutsumegi teid maitsma. Nagu alati kasutame oma kokakunstis ära meie armastatud Itaalia gurmeetooteid, lisades neid  meie traditsioonilistele  jõulumaitsetele. Tulemus saab igati pühade vääriline.

Broneeri omale koht aegsasti, registreerudes Mama Italia või Veinihaldja facebooki lehel privaatsõnumiga.

Osalemistasu 25€

Sisaldab 8 erinevat magusat suupistet, 2 erinevat magustoiduveini degusteerimiseks suupistete kõrvale, väike soolane snäkk magusa vahele, retseptid kaasa. Alla 6-e osaleja lükatakse koolitus edasi. Kohtasid piiratud arv.

27.11.2018 kell 14.00-19.00 Mama Italia uute toodete degustatsioon

Tähelepanu gurmaanid! Sitsiiliast on meieni jõudnud vanad lemmikud ja ka uued huvitavad gurmeetooted. On hoidiseid oliividest ja tomatitest, on magusaid kreeme ja tuliseid lisandeid. Tulise päikese käes küpsenud viljad on kohalike naiste lemmikretseptide järgi purki pandud. Kõike saab kohapeal maitsa ja jagame ohtralt soovitusi vahemerestiilis kodugurmeele.

Tule maitsma ja vii koju.

Osalemistasu 5€

Kõrvale saab maitsta ka uut veinivalikut Itaaliast. Tasu 1€/pokaali veini kohta.

14.11.2018 kell 19.00 ROSSOVERMIGIO veinimaja veinide degustatsioon

Osalemistasu 10 €

Koos piirkonnale omaste maitsetega

Registreerida saab moonika@veinihaldjas.ee   Kohtade arv on piratud.

06.11.2018 19:00 Trühvlite õpituba

Šokolaadi on kutsutud jumalate söögiks ja veini jumalate joogiks, miks mitte ühendada need kaks võrratut maitsemaailma ühes õpitoas. 
Tule osalema trühvlite valmistamise õpitoas, kus valmistame koos purukattega šokolaaditrühvleid, tutvume šokolaadi maagilise maailmaga. Iga osaleja saab oskused ja retseptid käsitöötrühvlite valmistamiseks ning viib karbitäie maitsvaid komme ka koju kaasa. Iga komm on erineva maitsega ja tal on katteks pähkli-, kakao- ja šokolaadikatted ning külmkuivatatud kirsi-, maasika-, vaarika-, ananassi- ja muud marjapurukatted. Suus sulavaid ja ise tehtud maiustusi on vahva teha ka kingitusteks. Valmistamise ajal tutvume veinidega mis sobivad ideaalselt trühvlite kõrvale. Trühvlite valimistamise viib läbi Signelly õpitoad ja veinidest räägib sommeljee Moonika Lindfors.
Õpitoa maksumus on 29,00€ (hinnas ka 2 pokaali veini). Kohtade arv on piiratud, enda koha saad broneerida aadressil: moonika@veinihaldjas.ee

02.10.2018 19:00 Suupisted ja vein “Sügisannid Itaalia võtmes”

Sügis!
Meie aiad ja põllud on lookas küpsetest saadustest. Selle imelise aja kasutavad Veinihaldjas ja Mama Italia ära, et valmistada valik mõnusaid suupisteid, just sellest mis praegu küps ja mahlane. Meie kui suured Itaalia fännid, kasutame kokkamise juures alati killukese Itaaliat, meie oma valikust.
Laual on ootamas teid 9 erinevat, ägedat suupistet. Õhtu viib läbi Mama Italia ja Veinihaldja sommeljee õpetab kuidas valida nende kõrvale sobivaid veine.
Osalemistasu 24€ (hinnas suupisted ja 2 pokaali veini). Kohtade arv on piiratud, enda koha saad broneerida aadressil: moonika@veinihaldjas.ee